pomysłodawcy

na zdjęciu: Twórcy Rezerwatu: Iza Śliwa i Rafał Sadownik
autor zdjęcia: Michał Głos

Twórcy Rezerwatu – Iza Śliwa i Rafał Sadownik – zainspirowani ideą przygodowych placów zabaw (Adventure Playground) i wspomnieniami własnego dzieciństwa postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć próbę stworzenia w Lublinie miejsca unikalnego w skali naszego kraju – obszaru ‘ochrony dziecięcej zabawy’.

na zdjęciu: Dominika Krzyżanowska, współkoordynatorka projektu Rezerwat Dzikich Dzieci

W 2017 roku, wspólnie z Dominiką Krzyżanowską przeprowadzili pierwszą, pilotażową edycję Rezerwatu Dzikich Dzieci, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców i mediów. Od tamej pory projekt Rezerwat Dzikich Dzieci działa co roku, w sezonie letnim, a według wielu opinii jest jedną z najciekawszych atrakcji dla dzieci i rodzin w naszym mieście.

***

Ciekawi Cię co nasi goście mówią o Rezerwacie? Sprawdź lub dodaj własną opinię! opinie

Więcej na temat oferty kulturalnej i edukacyjnej dla dzieci, a także działalności Izy i Dominiki, znajdziecie na stronie Pracowni Sztuczka: wejście poprzez odnośnik w menu, lub link: KLIK!


Plakat: Fundusz Promocji Kultury; belka logotypów: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Kultury w Lublinie, Instytucja Kultury Miasta Lublin, Europejska Stolica Kultury, Lublin Miasto Inspiracji.